Projekt  "Prace B+R w zakresie wielkogabarytowych tulei, odlewanych metodą odśrodkową, o wysokich parametrach wytrzymałościowych i ślizgowych w Kigema sp. z o.o." jest współfinansowany  przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. 

BLOG

Projekt POIR 321

Nasz zespół to inżynierzy, technicy i najwyższej klasy eksperci z ponad 30 letnim doświadczeniem w odlewnictwie i obróbce. Naszym celem jest budowanie długotrwałej współpracy i relacji opartych na wzajemnym szacunku i dążymy do tego, żeby stać się dostawcą pierwszego wyboru i dokładamy wszelkich starań, by oferować wysokiej jakości produkty i usługi po konkurencyjnych cenach. Pragniemy zawsze pomagać naszym partnerom i dostarczać im jak najlepszą ofertę.

W wyniku realizacji projektu "Wdrożenie własnej technologii produkcji tulei o wysokich parametrach wytrzymałościowych z przeznaczeniem do pracy w wysokociśnieniowym środowisku wodnym” współfinasowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, firma Kigema Sp. z o.o. wprowadziła do oferty tuleje/pierścienie o wysokich parametrach wytrzymałościowych.

Nowe produkty cechuje:

- większy o 18% parametr Rm – wytrzymałość na rozciąganie,

- większy o 16% parametr Rp02 – umowna granica plastyczności,

- większy o 18% parametr A – wydłużenie,

- większa o 15% twardość produktu.

Produkty wyróżnia też wielkogabarytowość - średnica zewnętrzna do 2000 mm

Dodatkowo zastosowane mogą być kołnierze technologiczne odlewane całościowo.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt: sales@kigema.pl               

Zapraszamy do zapoznania się naszą pełną ofertą na stronie internetowej: www.kigema.pl

Inne posty

Zapytanie - audyt

Prace B+R w zakresie wielkogabarytowych tulei, odlewanych metodą odśrodkową, o wysokich parametrach wytrzymałościowych i ślizgowych w Kigema sp. z o.o.

Czytaj więcej

ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ?

DOKONAJ WYCENY JUŻ TERAZ

ZAPYTANIE OFERTOWE

Copyrights © 2022 KIGEMA --- Created by Proformat

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram